محصولات

لگراند

لگراند به عنوان متخصص جهانی زیرساختهای الکتریکی و دیجیتال ساختمان، فعالیت خود را از سال 1865 با تولید ظروف چینی در فرانسه آغاز کرد و به تدریج با تولید کلیدهای روشنایی، فعالیت خود را در بازار خارج از فرانسه هم گسترش داد و امروزه دارای نزدیک به 150 شرکت تابعه در 90 کشور میباشد. یکی از مزیتهای رقابتی لگراند، ارائه کامل همه تجهیزات و سیستمهای یکپارچه (end-to-end) از کلیدهای حفاظتی تا سوکت های جریان ضعیف میباشد که منجر به صرفه جویی مشتریان در هزینه، ریسک و تاخیر ناشی از خرید محصول از تولیدکنندگان مختلف است. لگراند همواره جایگاه خود را به عنوان پیشرو بازار با گسترش ارتباطات با توزیع کنندگان، پیمانکاران و مشاوران پروژه های ساختمانی حفظ کرده است.

اکسیس

شرکت Axis پیشرو بازار تصاویر تحت شبکه است که برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ دوربین تحت شبکه را اختراع کرد و از آن زمان به عنوان شرکتی با نوآوریهای مستمر، در زمینه نظارت تصویری، امنیت را برای میلیونها نفر در سرتاسر جهان به ارمغان آورده و به نیازهای روز افزون آنها برای داشتن محیط هایی با امنیت بیشتر و هوشمندتر، پاسخ داده است. این شرکت با همکاری ۸۰۰۰۰ شریک تجاری در ۱۷۹ کشور، بسیاری از محصولات نوآورانه را برای اولین بار در جهان عرضه نموده و همچنان به دنبال پیشگامی در این زمینه است. محصولات تحت شبکه Axis در مکانها و فضاهایی مانند فروشگاههای زنجیره ای، قطارها، متروها، دانشگاهها، زندانها ، بانکها ، صنایع نفت و گازو …  مورد استفاده میباشند.

دوربینهای اکسیس
شرکت مایلستون تولید کننده نرم افزار سیستمهای نظارتی

مایلستون

مایلستون یک شرکت جهانی است که در سال 1998 در کشور دانمارک تاسیس شده و در صنعت نرم افزارهای مدیریت تصاویر تحت شبکه ، فعالیت دارد. بسته نرم افزاری X-protect  نظارتی قدرتمند را همراه با مدیریت آسان و قابل اعتماد برای مشتریان در سرتاسر جهان فراهم میکند. با پشتیبانی از طیف وسیعی از سخت افزار شبکه و قابلیت یکپارچگی با سیستمهای دیگر، X-protect بهترین راهکارها را برای مدیریت ریسک ، حفاظت از افراد و داراییها ، بهینه سازی فرآیندها و کاهش هزینه ها به مشتریان ارائه میکند. نرم افزارمایلستون از طریق نمایندگان مجاز و دارای تاییدیه این شرکت، قابل عرضه میباشد .

جنتک

جنتک شرکتی کانادایی است که فعالیت هایش در طی 15 سال ، منجر به توسعه راهکارهای امنیتی یکپارچه در سطح جهانی شده است. این شرکت به عنوان نخستین ارائه کننده نرم افزار تحت شبکه مدیریت تصاویر، انعطاف، آزادی عمل در انتخاب سخت افزار و راحتی ارتقاء و رشد سیستم را از طریق راهکارهای قدرتمند، به مشتریان خود ارائه میکند. امروزه، جنتک با یک بسته نرم افزاری به نام Security Center ارائه کننده راهکارهای نظارت تصویری تحت شبکه، کنترل دسترسی و راهکارهای شناسایی پلاک خودرو ها است. این شرکت از طریق نمایندگان مجاز خود در 6 قاره و 80 کشور، به ایجاد محیطی امن تر و ایمن تر برای کسب و کاردر هر رده ای کمک میکند.

جنتک توید کننده نرم افزار سیستمهای نظارتی
رزیلنت تولید کننده سرور

رزیلینت

این شرکت در سال ۲۰۰۱ در کالیفرنیا تاسیس گردید و در حال حاضر به عنوان شرکتی با تکنولوژی های انحصاری و الگوریتم های نرم افزاری ذخیره سازی شناخته میشود که عملکرد محصولات ذخیره سازش تا ۸ برابر بهبود بخشیده است و میزان خطا و هزینه های مربوطه را بطور قابل ملاحظه ای کاهش میدهد . همچنین با ارائه پشتیبانی مادام العمر از محصولات خود توسط متخصصان متبحر در همه حوزه های نظارت تصویری، به نیاز مشتریان خود پاسخ میدهد. رزیلینت در سالهای گذشته با توسعه فعالیتهای خود در کشورهای دیگر و همچنین سرمایه گذاری های استراتژیک در شرکتهای پیشرو مانند intel و شرکتهای مطرح نرم افزاری، در جهت رشد فزاینده ای حرکت کرده است و در این مسیر، همواره تعهد خود را به حل مشکلات مشتریان و رضایت آنها و پیشرفت این صنعت، حفظ کرده است .